Tango Trabzon - Hakkımızda
HAKKIMIZDA

Ye, İç, Gez ve Keşfet;
Sarıl; Dans Et!!!

Kayıtlar AÇILDI... 15 Şubat'a kadar devam edecek Erken Kayıt Avantajlarını Kaçırmayın...

Bu defa 27 - 29 Mart 2020 tarihleri arasında ilk günkü heyecan ve enerjiyle ikincisini gerçekleştireceğimiz "Trabzon Tango Meeting" organizasyonumuzda yeniden sizlerle buluşacak olmanın heyecanı içerisindeyiz.

Tüm etkinlikler, Trabzon'un seçkin otellerinden şehir merkezine, havaalanına ve transit yol güzergahlarına yakın konumdaki ZORLU GRAND Hotel'de gerçekleşecektir.

27 Mart 2020 Cuma günü başlayacak etkinliğimiz 29 Mart 2020 Pazar gecesi sona erecek, üç gün boyunca akşam milongalarda Dj'lerimizin harika seçkileriyle dans ederken, maestrolarımızın eşsiz danslarını seyretme imkanı bulacağız. Ayrıca bu yıl etkinlik süresince maestrolarımızın anlatacakları muhteşem dersler ile dansımızı geliştirme şansımız da olcak.

Etkinlik süresince düzenleyeceğimiz şehir merkezi turları ve 29 Mart Pazar günü gerçekleştireceğimiz Uzungöl gezisi ile Trabzon'un doyumsuz güzellikleri ve doğasının tadını bir kez daha birlikte çıkaracağız. :)

Etkinlikler süresince Karadeniz'in sözcüklerle anlatılamayacak lezzetlerini tatmak, şehrin tarihi ve doğasını keşfetmek ve unutulmaz anılar biriktirmek için de zamanımız olacak.


İLETİŞİM: Telefon: 0532 634 03 30
Instagram: @trabzondans
Facebook: Trabzon Dans Sporları Kulübü
web: www.tangotrabzon.com

Adres : Kemerkaya Mah. Küçük Sk. No:12/A Ortahisar /TRABZON GSM : +905326340330 E-Posta : trabzontango@gmail.com